wyszukiwanie zaawansowane »

Indeksy:

Autorów   |   Wydawnictw   |   Serii

Logika

Pokaż:
sortuj według:
Logika.
Rok wydania 2011  |   Wydanie: 3  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788325527303
Wydawnictwo: C.H. Beck Wydawnictwo Polska   |  Seria wydawnicza: Podręczniki Prawnicze
Cena Profit24: 31,77 zł
Cena katalogowa: 39,00 zł
Dostępność: 24h
Logika
Rok wydania 2012  |   Wydanie: 3  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788326437786
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska   |  Seria wydawnicza: TESTY DLA STUDENTÓW
Cena Profit24: 30,01 zł
Cena katalogowa: 35,49 zł
Dostępność: 3 dni
Nazwa logika wywodzi się z języka greckiego od słowa Logos oznaczającego słowo, myśl. Obecnie jest to nauka zajmująca się ścisłym formułowaniem myśli, poprawnym rozumowaniem  i uzasadnieniem twierdzeń oraz wykorzystywaniem wiedzy. Podstawowym celem logiki jest obiektywizacja procesu wnioskowania. Logika jest powszechnie stosowana w zagadnieniach związanych ze sztuczną inteligencją w automatyzacji procesów wnioskowania. Mogłoby się wydawać, że logika to homogeniczna dziedzina, jednak obecnie to szereg różnych podejść w zależności od dziedziny, w której jest zastosowana.

 

Logika znajduje zastosowanie w dziedzinach matematycznych, ekonomicznych, informatycznych, w projektowaniu inteligentnych obwodów, a także jest szeroko stosowana w prawie.   

Szeroki wybór specjalistycznych publikacji

W dziale Logika znajdują się pozycje pozwalające na zapoznanie się z podstawami logiki jako szeroko stosowanej nauki. W szczególności obejmują one zagadnienia dotyczące logiki formalnej, semiotyki i pragmatyki oraz różnych teorii, w tym teorii pytań czy teorii argumentacji.

Dodatkowo studenci prawa i ekonomii znajdą tu podręczniki z podstaw zastosowania logiki w ich dziedzinie, rachunku zdań, języka, definicji, wnioskowania. Książki te w prosty i zrozumiały sposób uczą wyciągania wniosków, wyjaśniają trudne, zawiłe pojęcia z zakresu dziedziny. Dodatkowo zainteresowani mogą zapoznać się i zrozumieć klasyczny rachunek predykatów pierwszego rzędu. Pozycje w dziale stanowią pomoc w usystematyzowaniu wiedzy, utrwaleniu poznanych pojęć i poszerzeniu wiedzy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Newsletter

Podaj e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nowości działu językowego

How to Know Everything
Cena Profit24: 47,40 zł Cena katalogowa: 50,00 zł
The Future of Medicine
Temperton James
Cena Profit24: 41,58 zł Cena katalogowa: 45,00 zł
Climate Change
Nogrady Bianca
Cena Profit24: 40,50 zł Cena katalogowa: 45,00 zł

Nowości działu ogólnego

Textilepedia
Cena Profit24: 152,99 zł Cena katalogowa: 158,00 zł
Wkręcona w rodzinę
Socha Natasza
Cena Profit24: 27,40 zł Cena katalogowa: 39,90 zł
Jeszcze w zielone gramy
Niemczynow Anna H.
Cena Profit24: 28,83 zł Cena katalogowa: 32,05 zł

Profit24.pl

Profit24 – profesjonalna księgarnia naukowa w zasięgu ręki

Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy. Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wysokie wymagania specjalistów – lekarzy, prawników, pracowników naukowych, pracowników instytucji i studentów, poszukujących najlepszych opracowań akademickich.

W naszej księgarni znajdziesz znane i sprawdzone opracowania naukowe, najlepsze książki medyczne, trudno dostępne tytuły i nowości wydawnicze z różnych dziedzin nauk. Realizujemy zarówno duże zamówienia dla instytucji, jak i zamówienia dla klientów prywatnych. Posiadamy też specjalistyczne księgarnie stacjonarne w Łodzi i Warszawie.

Szeroka oferta książek i opracowań naukowych

Księgarnia Profit24 to miejsce dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych opracowań naukowych z medycyny, prawa, ekonomii, finansów i dziedzin humanistycznych. Szeroka oferta cenionych na rynku wydawnictw naukowych pozwala na samodzielne skompletowanie własnej, profesjonalnej bazy wiedzy. Dzięki regularnej współpracy z bibliotekami, instytucjami i kancelariami prawnymi mamy aktualny wgląd we wciąż zmieniające się potrzeby naszych klientów. Znamy wartość dobrych, specjalistycznych książek. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami tworząc ofertę, spełniającą precyzyjne, różnorodne potrzeby klientów.

 

Internetowa księgarnia medyczna

W naszym serwisie znajdą Państwo kompleksowe opracowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego i gospodarczego - począwszy od kodeksów, a skończywszy na komentarzach.

Specjalizujemy się w dostarczaniu opracowań z najbardziej wymagających dziedzin wiedzy. Jedną z nich jest medycyna. Profit24 może pochwalić się najbogatszą na rynku ofertą książek medycznych – dla studentów, lekarzy i pracowników naukowych. Dział książek medycznych jest podzielony tematycznie według najważniejszych dziedzin medycyny. Celujemy w ofertę aktualną, dopasowaną szczególnie do potrzeb studentów medycyny, poszukujących szybkiego dostępu do najnowszych wydań podręczników akademickich. W skład naszego asortymentu wchodzi też klasyczna literatura medyczna a w razie zainteresowania – możemy sprowadzić dodruk wybranych wydań.

Obsługa na piątkę z plusem!

Nasza oferta wciąż się poszerza. Nauka to nie wszystko! Oprócz opracowań, w księgarni Profit24 znajdziesz też nowości literatury pięknej, beletrystykę, poradniki, atlasy, audiobooki i płyty CD.

Potrzebujesz najnowszych wydań opracowań naukowych? Szukasz najszybszej metody zamówienia podręcznika akademickiego? Skontaktuj się z nami, a zamówimy dla Ciebie dowolne opracowanie i dostarczymy je tak szybko, jak to możliwe.