wyszukiwanie zaawansowane »

Indeksy:

Autorów   |   Wydawnictw   |   Serii

Materiałoznawstwo

Pokaż:
sortuj według:
Poliolefiny
Rok wydania 2019  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788301205836
Wydawnictwo: WNT – Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
Cena Profit24: 62,30 zł
Cena katalogowa: 79,00 zł
Dostępność: 24h
Nanomateriały w architekturze i budownictwie
Rok wydania 2019  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788301203573
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Cena Profit24: 54,41 zł
Cena katalogowa: 69,00 zł
Dostępność: 24h
Współczesna wiedza o polimerach Tom 1
Współczesna wiedza o polimerach Tom 1
Budowa strukturalna polimerów i metody badawcze
Rok wydania 2019  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788301187064
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Autor: Rabek Jan F.
Cena Profit24: 81,64 zł
Cena katalogowa: 99,00 zł
Dostępność: 24h
Strukturalne aspekty odkształcania metali
Rok wydania 2019  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788301198510
Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
Cena Profit24: 35,94 zł
Cena katalogowa: 49,00 zł
Dostępność: 24h
Dynamika i stateczność powłok przy wymuszeniach termicznych
Rok wydania 1999  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 8320424976
Wydawnictwo: WNT – Wydawnictwa Naukowo-Techniczne
Cena Profit24: 15,68 zł
Cena katalogowa: 16,80 zł
Dostępność: 24h

Materiałoznawstwo zajmuje się przede wszystkim badaniem własności ciał stałych, cieczy i gazów, a następnie ich wykorzystywaniem do budowy komponentów z metali, niemetali i tworzyw sztucznych w procesach technologicznych. Ostatnie dwudziestolecie przyniosło największy skok w rozwoju materiałoznawstwa, w związku z bardzo szybkim rozwojem technologii oraz różnych dziedzin w tym elektroniki, elektrotechniki, techniki jądrowej czy astronautyki. Obecnie powstaje szereg nowych materiałów na bazie rzadkich metali, w szczególności stopów trudno osiągalnych, kompozytów na bazie tworzyw sztucznych, żywic i ceramiki, a także wszelkiego rodzaju ich połączeń. Dzięki rozwojowi technologicznemu nowe materiały posiadają właściwości, które do tej pory były nieosiągalne. To na przykład wysoka wytrzymałość przy małej masie oraz szereg właściwości fizycznych i chemicznych, umożliwiających zastosowanie ich w nowych aplikacjach, np. astronautyce.

Dział Materiałoznawstwo to podręczniki umożliwiające zapoznanie się z chemią polimerów, chemią budowlaną oraz materiałami kompozytowymi, w zastosowaniu do konstrukcji czy budowy dużych obiektów, jak i mniejszych struktur, w tym materiałów opakowaniowych. Ogromną częścią nowoczesnych materiałów są szeroko pojęte tworzywa sztuczne, służące nie tylko do produkcji elementów niezbędnych np. w budownictwie, ale także będących częścią składową ogromnych konstrukcji w postaci laminatów, w tym łodzi czy mostów dla pieszych.

Obecnie coraz większe zastosowanie w przemyśle mają także nanomateriały i właśnie im poświęcone jest wiele pozycji - zarówno do nauki podstaw, jak i pogłębienia wiedzy z tego zakresu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - spośród szerokiego wyboru tytułów z pewnością wybiorą Państwo coś dla siebie.

Newsletter

Podaj e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nowości działu językowego

Business Partner A2+ Coursebook
Cena Profit24: 87,32 zł Cena katalogowa: 92,90 zł
Business Partner A2+ Workbook
Williamson Madeleine
Cena Profit24: 44,37 zł Cena katalogowa: 49,90 zł
Wojna światów/The War of the Worlds - Angielski z ćwiczeniami
Cena Profit24: 22,79 zł Cena katalogowa: 34,90 zł

Nowości działu ogólnego

Ślady Zbrodni. Nóż (oprawa miękka)
Cena Profit24: 28,59 zł Cena katalogowa: 42,90 zł
Odwet
Severski Vincent V.
Cena Profit24: 29,73 zł Cena katalogowa: 44,99 zł
Inna
Czornyj Max
Cena Profit24: 27,26 zł Cena katalogowa: 39,90 zł

Profit24.pl

Profit24 – profesjonalna księgarnia naukowa w zasięgu ręki

Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy. Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wysokie wymagania specjalistów – lekarzy, prawników, pracowników naukowych, pracowników instytucji i studentów, poszukujących najlepszych opracowań akademickich.

W naszej księgarni znajdziesz znane i sprawdzone opracowania naukowe, najlepsze książki medyczne, trudno dostępne tytuły i nowości wydawnicze z różnych dziedzin nauk. Realizujemy zarówno duże zamówienia dla instytucji, jak i zamówienia dla klientów prywatnych. Posiadamy też specjalistyczne księgarnie stacjonarne w Łodzi i Warszawie.

Szeroka oferta książek i opracowań naukowych

Księgarnia Profit24 to miejsce dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych opracowań naukowych z medycyny, prawa, ekonomii, finansów i dziedzin humanistycznych. Szeroka oferta cenionych na rynku wydawnictw naukowych pozwala na samodzielne skompletowanie własnej, profesjonalnej bazy wiedzy. Dzięki regularnej współpracy z bibliotekami, instytucjami i kancelariami prawnymi mamy aktualny wgląd we wciąż zmieniające się potrzeby naszych klientów. Znamy wartość dobrych, specjalistycznych książek. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami tworząc ofertę, spełniającą precyzyjne, różnorodne potrzeby klientów.

 

Internetowa księgarnia medyczna

W naszym serwisie znajdą Państwo kompleksowe opracowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego i gospodarczego - począwszy od kodeksów, a skończywszy na komentarzach.

Specjalizujemy się w dostarczaniu opracowań z najbardziej wymagających dziedzin wiedzy. Jedną z nich jest medycyna. Profit24 może pochwalić się najbogatszą na rynku ofertą książek medycznych – dla studentów, lekarzy i pracowników naukowych. Dział książek medycznych jest podzielony tematycznie według najważniejszych dziedzin medycyny. Celujemy w ofertę aktualną, dopasowaną szczególnie do potrzeb studentów medycyny, poszukujących szybkiego dostępu do najnowszych wydań podręczników akademickich. W skład naszego asortymentu wchodzi też klasyczna literatura medyczna a w razie zainteresowania – możemy sprowadzić dodruk wybranych wydań.

Obsługa na piątkę z plusem!

Nasza oferta wciąż się poszerza. Nauka to nie wszystko! Oprócz opracowań, w księgarni Profit24 znajdziesz też nowości literatury pięknej, beletrystykę, poradniki, atlasy, audiobooki i płyty CD.

Potrzebujesz najnowszych wydań opracowań naukowych? Szukasz najszybszej metody zamówienia podręcznika akademickiego? Skontaktuj się z nami, a zamówimy dla Ciebie dowolne opracowanie i dostarczymy je tak szybko, jak to możliwe.