wyszukiwanie zaawansowane »

Indeksy:

Autorów   |   Wydawnictw   |   Serii

Płatności

Klient księgarni internetowej profit24.pl ma do wyboru kilka dogodnych dla siebie form płatności, wg poniższej specyfikacji:
  • pobranie - gotówka płatna przy odbiorze u kuriera (maksymalna wartość pobrania to 7000,00)
  • przelew przedpłata na konto księgarni profit24.pl - płatność po złożeniu zamówienia na numer konta podany w wiadomości e-mail, dyspozycję przelewu składasz przez Internet, w banku lub na poczcie. Proces księgowania wpłaty trwa do 24 godzin od nadania przelewu w dni robocze (około godz. 13.30, 16.30, 18.30). W przypadku skompletowania przesyłki przed zaksięgowaniem wpłaty, oczekujemy na wpływ środków na nasze konto, dopiero wtedy przekazujemy zamówienie do wysyłki. Ze względu na zautomatyzowany proces księgowania płatności, nie honorujemy potwierdzeń przelewu.
  • płatność kartą kredytową - realizowane przez PayU, w przypadku odmowy autoryzacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail a my zmienimy formę płatności na dogodną dla Ciebie. (maksymalna wartość zamówienia to 1000,00)
visa VISA, MasterCard, Diners Club realizacja ONLINE

 

  • przelewy elektroniczne - realizowane przez PayU, w przypadku odmowy autoryzacji skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail a my zmienimy formę płatności na dogodną dla Ciebie. (maksymalna wartość zamówienia to 1000,00)
mbank mTransfer realizacja ONLINE
multi MultiTransfer realizacja ONLINE
intel Płacę z Inteligo realizacja ONLINE
przelew24 Przelew24 realizacja ONLINE
alior Płacę z Alior Bank realizacja ONLINE
ipko Płacę z iPKO realizacja ONLINE
nordea Płać z Nordea realizacja ONLINE
pekao24 Pekao24 Przelew realizacja ONLINE
lucas Przelew Online Crédit Agricole realizacja ONLINE
mille Przelew z Millennium realizacja ONLINE
merit Przelew z MeritumBank realizacja ONLINE
eurob Przelew z EuroBank realizacja ONLINE (5.00 - 23.00)
raif Przelew z Raiffeisen realizacja od 7.00 - 22.00
detin Przelew z GetinBank realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
bph Przelew z BPH realizacja ONLINE 7.00 - 21.00 w dni robocze
plac_z_ing.jpg Płać z ING realizacja ONLINE
citi Przelew z Citibanku realizacja od 9.00 - 18.00 w dni robocze
polba Przelew z Polbanku realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
kb Przelew z Kredyt Banku realizacja od 6.00 - 22.00 w dni robocze
bgz Przelew z BGŻ realizacja od 8.00 - 21.00 w dni robocze
dbb Przelew z Deutsche Banku realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
bpp Przelew z Bankiem Pocztwym realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
ivb Przelew z InvestBank realizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze

 

Sprawdź również Czas i koszt dostawy

Newsletter

Podaj e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Profit24.pl

Profit24.pl to księgarnia posiadająca najszerszą ofertę na rynku wśród księgarń prawniczych, ekonomicznych i naukowych. Nasza księgarnia istnieje już 18 lat. Przez ten czas zdobyliśmy zaufanie setek tysięcy klientów, którzy docenili szeroki wybór publikacji, niskie ceny, szybką dostawę i profesjonalną obsługę.

Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych i prywatnych. Realizujemy zamówienia na książki naukowe, prawnicze, ekonomiczne i medyczne.

W sposób indywidualny podchodzimy do obsługi klientów instytucjonalnych. Na stałe współpracujemy z bibliotekami, zarówno ogólnymi, jak i specjalistycznymi - zapewniając im najlepsze ceny, sprawną realizację i szeroką dostępność tytułów.

Nasza strona jest podzielona na trzy działy, w których nasi Klienci mogą znaleźć interesujące ich pozycje: Dział Naukowy, Dział Językowy i Dział Ogólny. Takie ułożenie pozwala na przejrzystą prezentację tytułów, dzięki czemu kupujący mogą swobodnie zapoznać się z naszą ofertą.

Dział naukowy zawiera w sobie kategorie takie jak: prawo, podatki i rachunkowość nieruchomości, ubezpieczenia, Unia Europejska, ekonomia, zarządzanie, marketing, finanse bankowość, geografia, turystyka, nauki społeczne i humanistyczne, nauki ścisłe i przyrodnicze, informatyka, technika, medycyna.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór książek prawniczych wydawnictw takich jak: C.H. Beck, Wolters Kluwer, OD.Nowa i wielu innych.

 

 

W naszym serwisie znajdą Państwo kompleksowe opracowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego i gospodarczego - począwszy od kodeksów, a skończywszy na komentarzach.

Księgarnia Profit24.pl powinna być także pierwszym wyborem dla aplikantów, którzy przygotowują się do zdania egzaminu. Znajdą oni na naszej stronie testy, komentarze, opracowania, egzaminy prawnicze i wiele innych pomocy naukowych, dzięki którym pytanie: jak zdać egzamin aplikancki, będzie jedynie wspomnieniem.

Jesteśmy także dumni z tego, że wielu prawników i kancelarii jest naszymi klientami. W swojej ofercie posiadamy zawsze aktualne wydania kodeksów, komentarzy i przepisów od najlepszych wydawców.

Także studenci znajdą u nas podręczniki i skrypty, które są wymagane na studiach, zarówno tych humanistycznych, jak i ścisłych. Z nami przygotowanie do sesji będzie dużo łatwiejsze.

Nasz dział medycyny posiada najlepsze książki medyczne na rynku, które zostały wydane przez wydawnictwa Edra Urban & Partner, Medycyna Praktyczna i PZWL. W swojej ofercie mamy zarówno profesjonalne opracowania cenionych profesorów, ale także mogą Państwo u nas znaleźć pozycje popularnonaukowe i ogólne, które dotyczą zdrowia i diety.

Profit24.pl to także wybór wydawnictw niszowych i pozycji niedostępnych w żadnej innej księgarni. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jesteśmy pewni, że zostaną Państwo z nami już na stałe!

 

Pozdrawiamy serdecznie, zespół Profit24.pl