wyszukiwanie zaawansowane »

Indeksy:

Autorów   |   Wydawnictw   |   Serii

Podstawy marketingu

Pokaż:
sortuj według:
Marketing dla inżynierów naukowców i technologów.
Rok wydania 2011  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788326411847
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska   |  Seria wydawnicza: Seria akademicka/ekonomia
Autor: Curtis Tony
Tłumaczenie: Szkudłapska Aleksandra
Cena Profit24: 70,23 zł
Cena katalogowa: 79,00 zł
Dostępność: 24h
Organizacja i zarządzanie w zarysie
Rok wydania 2010  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788361276470
Wydawnictwo: WWZ – Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania
Redakcja: Bogdanienko Jerzy
Cena Profit24: 36,45 zł
Cena katalogowa: 41,00 zł
Dostępność: 24h
Leksykon marketingu
Rok wydania 2008  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 978-83-255-0196-9
Wydawnictwo: C.H. Beck Wydawnictwo Polska   |  Seria wydawnicza: Leksykony prawnicze
Cena Profit24: 32,59 zł
Cena katalogowa: 35,00 zł
Dostępność: 24h
Podstawy marketingu. Kompendium, testy, zadania, analiza przypadków
Cena Profit24: 33,65 zł
Cena katalogowa: 39,90 zł
Dostępność: 24h

Współcześnie działania marketingowe są szeroko wykorzystywane przez przedsiębiorców z różnych branż. Dzięki poznawaniu potrzeb konsumentów, właściciele firm mogą je skutecznie zaspokajać i tym samym osiągać zysk. Mimo że pojęcie marketingu pojawiło się w literaturze już po II wojnie światowej, to dopiero w latach 50. ubiegłego wieku zaczęto wykorzystywać jego potencjał. W księgarni internetowej Profit24.pl mamy szeroki wybór książek omawiających podstawy marketingu.

Marketing dla firm z każdej branży

Marketing to bardzo obszerne zagadnienie, które wiąże się z kreowaniem potrzeb wśród konsumentów i dostarczaniem produktów zaspokajających te potrzeby. Aby do nich dotrzeć, często wykorzystuje się reklamę, a następnie monitoruje się jej skuteczność. Konieczne jest też budowanie wizerunku przedsiębiorstwa (działania public relations). Wszystkim przedsiębiorcom oraz osobom zainteresowanym zagadnieniem marketingu proponujemy szeroki wybór książek omawiających jego podstawy.

W sprzedaży mamy książki przeznaczone dla przedsiębiorców działających w branży usługowej, inżynierów i technologów, techników reklamy oraz prawników. Dostępne w naszym zbiorze lektury proponujemy także studentom przygotowującym się do egzaminu z marketingu. Mamy zarówno publikacje akademickie, jak i kompendia wiedzy wzbogacone o testy czy zadania.

Biznesplan, który sprawdzi się w praktyce

Przed wdrożeniem działań marketingowych warto przygotować biznesplan. Przyda się on każdemu przedsiębiorcy – nie tylko temu, który zamierza pozyskać dotację, np. unijną. W księgarni Profit24.pl mamy poradniki dotyczące sporządzania biznesplanów. Autorzy krok po kroku pokazują, jak wyznaczyć realne cele gospodarcze i omawiają aktualne standardy obowiązujące przy sporządzeniu takich dokumentów.

Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie kompendiami i poradnikami z podstaw marketingu. W stałej ofercie mamy ponad 1000 pozycji z zakresu marketingu.

Newsletter

Podaj e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nowości działu językowego

Gold C1 Advanced New Edition Coursebook
Cena Profit24: 88,20 zł Cena katalogowa: 108,90 zł
Business Partner A2+ Coursebook
Cena Profit24: 87,32 zł Cena katalogowa: 92,90 zł
Business Partner A2+ Workbook
Williamson Madeleine
Cena Profit24: 44,37 zł Cena katalogowa: 49,90 zł

Nowości działu ogólnego

Nietoperz i suszone cytryny
Cena Profit24: 26,45 zł Cena katalogowa: 39,99 zł
Opiekunka
Browne Sheryl
Cena Profit24: 26,97 zł Cena katalogowa: 39,99 zł
Ślady Zbrodni. Nóż (oprawa miękka)
Cena Profit24: 28,93 zł Cena katalogowa: 42,90 zł

Profit24.pl

Profit24 – profesjonalna księgarnia naukowa w zasięgu ręki

Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy. Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wysokie wymagania specjalistów – lekarzy, prawników, pracowników naukowych, pracowników instytucji i studentów, poszukujących najlepszych opracowań akademickich.

W naszej księgarni znajdziesz znane i sprawdzone opracowania naukowe, najlepsze książki medyczne, trudno dostępne tytuły i nowości wydawnicze z różnych dziedzin nauk. Realizujemy zarówno duże zamówienia dla instytucji, jak i zamówienia dla klientów prywatnych. Posiadamy też specjalistyczne księgarnie stacjonarne w Łodzi i Warszawie.

Szeroka oferta książek i opracowań naukowych

Księgarnia Profit24 to miejsce dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych opracowań naukowych z medycyny, prawa, ekonomii, finansów i dziedzin humanistycznych. Szeroka oferta cenionych na rynku wydawnictw naukowych pozwala na samodzielne skompletowanie własnej, profesjonalnej bazy wiedzy. Dzięki regularnej współpracy z bibliotekami, instytucjami i kancelariami prawnymi mamy aktualny wgląd we wciąż zmieniające się potrzeby naszych klientów. Znamy wartość dobrych, specjalistycznych książek. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami tworząc ofertę, spełniającą precyzyjne, różnorodne potrzeby klientów.

 

Internetowa księgarnia medyczna

W naszym serwisie znajdą Państwo kompleksowe opracowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego i gospodarczego - począwszy od kodeksów, a skończywszy na komentarzach.

Specjalizujemy się w dostarczaniu opracowań z najbardziej wymagających dziedzin wiedzy. Jedną z nich jest medycyna. Profit24 może pochwalić się najbogatszą na rynku ofertą książek medycznych – dla studentów, lekarzy i pracowników naukowych. Dział książek medycznych jest podzielony tematycznie według najważniejszych dziedzin medycyny. Celujemy w ofertę aktualną, dopasowaną szczególnie do potrzeb studentów medycyny, poszukujących szybkiego dostępu do najnowszych wydań podręczników akademickich. W skład naszego asortymentu wchodzi też klasyczna literatura medyczna a w razie zainteresowania – możemy sprowadzić dodruk wybranych wydań.

Obsługa na piątkę z plusem!

Nasza oferta wciąż się poszerza. Nauka to nie wszystko! Oprócz opracowań, w księgarni Profit24 znajdziesz też nowości literatury pięknej, beletrystykę, poradniki, atlasy, audiobooki i płyty CD.

Potrzebujesz najnowszych wydań opracowań naukowych? Szukasz najszybszej metody zamówienia podręcznika akademickiego? Skontaktuj się z nami, a zamówimy dla Ciebie dowolne opracowanie i dostarczymy je tak szybko, jak to możliwe.