wyszukiwanie zaawansowane »

Indeksy:

Autorów   |   Wydawnictw   |   Serii

Prawo o ruchu drogowym

Pokaż:
sortuj według:
Rekonstrukcja wypadków oraz innych zdarzeń drogowych
Rok wydania 2017  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788381240154
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska   |  Seria wydawnicza: PRAWO W PRAKTYCE
Cena Profit24: 95,50 zł
Cena katalogowa: 129,00 zł
Dostępność: 24h
Opinie prawne w praktyce
Rok wydania 2017  |   Wydanie: 3  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788381281119
Wydawnictwo: C.H. Beck Wydawnictwo Polska   |  Seria wydawnicza: Aplikacje Prawnicze
Cena Profit24: 85,63 zł
Cena katalogowa: 99,00 zł
Dostępność: 24h
Ustawa o transporcie kolejowym. Komentarz
Rok wydania 2019  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788381582674
Wydawnictwo: C.H. Beck Wydawnictwo Polska   |  Seria wydawnicza: Krótkie Komentarze Becka
Cena Profit24: 159,13 zł
Cena katalogowa: 179,00 zł
Dostępność: 24h
Metodyka pracy adwokata i radcy prawnego w sprawach przestępstw i wykroczeń drogowych
Rok wydania 2017  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788381280730
Wydawnictwo: C.H. Beck Wydawnictwo Polska   |  Seria wydawnicza: METODYKI BECKA
Cena Profit24: 166,60 zł
Cena katalogowa: 179,00 zł
Dostępność: 24h
Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych
Rok wydania 2017  |   Wydanie: 4  |   ISBN: 9788381078252
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska   |  Seria wydawnicza: PRAWO W PRAKTYCE
Cena Profit24: 109,55 zł
Cena katalogowa: 139,00 zł
Dostępność: 24h
Ustawa o Policji
Rok wydania 2017  |   Wydanie: 1  |   Oprawa: miękka  |   ISBN: 9788365721464
Wydawnictwo: Od.Nowa   |  Seria wydawnicza: Kodeksy broszurowe
Cena Profit24: 11,51 zł
Cena katalogowa: 12,90 zł
Dostępność: 24h


Księgarnia internetowa profit24.pl oferuje profesjonalne opracowania związane z prawem o ruchu drogowym takich wydawnictw, jak: C.H.Beck, Wolters Kluwer Polska, Difin, TNOiK, Image, Wydawnictwo Komunikacji i Łączności czy OdNowa. Praktykom polecamy opracowania zagadnień dotyczących zdarzeń drogowych i opiniowania wypadków drogowych: Metodyka pracy adwokata i radcy prawnego w sprawach przestępstw i wykroczeń drogowych Olężałek, Sprowadzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym Pawelec, Rekonstrukcja wypadków oraz innych zdarzeń drogowych Pawelec, Podstawy rekonstrukcji wypadków drogowych Prochowski, Unarski, Wach, Przepisy ruchu drogowego z ilustrowanym komentarzem Drexler, Odszkodowanie za niemożność korzystania z pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym Kowalewski, Czynności niepowtarzalne w sprawach o wypadki drogowe Pawelec, Dochodzenie roszczeń przez poszkodowanych w wypadkach drogowych Gołba.

W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej aktualne teksty prawa o ruchu drogowym, rozporządzenia w sprawie znaków i sygnałów drogowych, ustawy o kierujących pojazdami oraz regulacji dotyczących takich zagadnień, jak punkty karne czy mandaty karne.  

Prawo o ruchu drogowym - najważniejsze pozycje książkowe

Auto to w dzisiejszych czasach przestało być kojarzone z luksusem - w końcu prawie każdy z nas codziennie porusza się nim do pracy i na zakupy. Prawo o ruchu drogowym bezustannie się zmienia, dlatego konieczna jest znajomość aktualnych przepisów, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i innym. W księgarni Profit24 znajdziesz podręczniki, w których zawarte są aktualne przepisy kodeksu drogowego. Warto znać obowiązki kierowcy, ale także konsekwencje związane z wykroczeniami na drodze.

 

Newsletter

Podaj e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach

Nowości działu językowego

Business Partner A2+ Coursebook
Cena Profit24: 87,32 zł Cena katalogowa: 92,90 zł
Business Partner A2+ Workbook
Williamson Madeleine
Cena Profit24: 44,37 zł Cena katalogowa: 49,90 zł
Wojna światów/The War of the Worlds - Angielski z ćwiczeniami
Cena Profit24: 22,79 zł Cena katalogowa: 34,90 zł

Nowości działu ogólnego

Ślady Zbrodni. Nóż (oprawa miękka)
Cena Profit24: 28,79 zł Cena katalogowa: 42,90 zł
Odwet
Severski Vincent V.
Cena Profit24: 29,64 zł Cena katalogowa: 44,99 zł
Ja, ZEUS, i ekipa z Olimpu
Schwieger Frank
Cena Profit24: 26,70 zł Cena katalogowa: 39,90 zł

Profit24.pl

Profit24 – profesjonalna księgarnia naukowa w zasięgu ręki

Profit 24 to internetowa księgarnia naukowa, dostarczająca od ponad 18 lat szeroki wybór opracowań naukowych, podręczników akademickich i książek z różnorodnych dziedzin wiedzy. Dbamy o to, aby nasz asortyment spełniał wysokie wymagania specjalistów – lekarzy, prawników, pracowników naukowych, pracowników instytucji i studentów, poszukujących najlepszych opracowań akademickich.

W naszej księgarni znajdziesz znane i sprawdzone opracowania naukowe, najlepsze książki medyczne, trudno dostępne tytuły i nowości wydawnicze z różnych dziedzin nauk. Realizujemy zarówno duże zamówienia dla instytucji, jak i zamówienia dla klientów prywatnych. Posiadamy też specjalistyczne księgarnie stacjonarne w Łodzi i Warszawie.

Szeroka oferta książek i opracowań naukowych

Księgarnia Profit24 to miejsce dla profesjonalistów, poszukujących najlepszych opracowań naukowych z medycyny, prawa, ekonomii, finansów i dziedzin humanistycznych. Szeroka oferta cenionych na rynku wydawnictw naukowych pozwala na samodzielne skompletowanie własnej, profesjonalnej bazy wiedzy. Dzięki regularnej współpracy z bibliotekami, instytucjami i kancelariami prawnymi mamy aktualny wgląd we wciąż zmieniające się potrzeby naszych klientów. Znamy wartość dobrych, specjalistycznych książek. Od wielu lat współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami tworząc ofertę, spełniającą precyzyjne, różnorodne potrzeby klientów.

 

Internetowa księgarnia medyczna

W naszym serwisie znajdą Państwo kompleksowe opracowania z zakresu prawa cywilnego, karnego, handlowego i gospodarczego - począwszy od kodeksów, a skończywszy na komentarzach.

Specjalizujemy się w dostarczaniu opracowań z najbardziej wymagających dziedzin wiedzy. Jedną z nich jest medycyna. Profit24 może pochwalić się najbogatszą na rynku ofertą książek medycznych – dla studentów, lekarzy i pracowników naukowych. Dział książek medycznych jest podzielony tematycznie według najważniejszych dziedzin medycyny. Celujemy w ofertę aktualną, dopasowaną szczególnie do potrzeb studentów medycyny, poszukujących szybkiego dostępu do najnowszych wydań podręczników akademickich. W skład naszego asortymentu wchodzi też klasyczna literatura medyczna a w razie zainteresowania – możemy sprowadzić dodruk wybranych wydań.

Obsługa na piątkę z plusem!

Nasza oferta wciąż się poszerza. Nauka to nie wszystko! Oprócz opracowań, w księgarni Profit24 znajdziesz też nowości literatury pięknej, beletrystykę, poradniki, atlasy, audiobooki i płyty CD.

Potrzebujesz najnowszych wydań opracowań naukowych? Szukasz najszybszej metody zamówienia podręcznika akademickiego? Skontaktuj się z nami, a zamówimy dla Ciebie dowolne opracowanie i dostarczymy je tak szybko, jak to możliwe.